NIEKONWENCJONALNA.COM

EKO CIĄŻA – 4 PRODUKTY KTÓRE POLECAM.

Ciąża to szczególny okres, który wymaga od kobiety dbania o siebie. Na co dzień unikałam chemii, ale zdarzały się wyjątki. W okresie ciąży chcę dbać o to bardziej. Dlatego zaczynam serię EKO CIĄŻA. Znajdziesz tu produkty polecane, sprawdzone i takie, które nie zedrą z Ciebie ostatniej złotówki.

  1. WIELORAZOWE WKŁADKI HIGIENICZNE Z BAMBUSA LAD(Y)PAD.

W okresie ciąży zbędne są podpaski, a wkładki jednorazowe nie zawsze są dobrym wyborem. Bardzo wiele kobiet boryka się w tym czasie z odparzeniami. Dlatego postawiłam na wkładki bambusowe. Każda z nich zawiera certyfikat OEKO TEX – są zatem wolne od metali, chemikaliów i innych szkodliwych substancji. Chłonne, estetyczne, antyalergiczne – idealne dla wymagającej, przyszłej mamy, a cena? 37,79pln, chociaż w Drogerii Ekologicznej znajdziesz i takie za 7 pln.

EKO CIĄŻA - 4 PRODUKTY KTÓRE POLECAM.

 

2. EKOLOGICZNY PŁYN DO HIGIENY INTYMNEJ Z WYCIĄGIEM Z BORÓWKI I NAGIETKA, CERTYFIKOWANY, ANTHYLLIS, PIERPAOLI, 300 ML.

Nie wiem czy wiesz, ale mydło nie powinno służyć do pielęgnacji intymnych części naszego ciała – może podrażnić, wywołać alergię, wysuszyć skórę. Płyn Anthyllis bardzo ładnie pachnie i ma mnóstwo pozytywnych właściwości. Używany codziennie działa przeciwzapalnie, łagodzi, odżywia skórę, przeznaczony jest dla kobiet z alergiami i AZS. Fizjologiczne pH i naturalne składniki to coś, czego właśnie szukałam!

EKO CIĄŻA - 4 PRODUKTY KTÓRE POLECAM.

EKO CIĄŻA - 4 PRODUKTY KTÓRE POLECAM.  

Pierpaoli - Anthyllis

 

3. NATURALNE CHUSTECZKI NAWILŻANE 72 SZT., ALPHANOVA BEBE.

Chusteczki nawilżane powinny być w każdej damskiej torebce! Idealne podczas ciąży, miesiączki, połogu, każdego innego dnia. Naturalne chusteczki nawilżane Alphanova Bebe cudownie pachną i są w 100% wykonane ze składników roślinnych. Krótki skład i cudowne działanie. Można ich używać również do twarzy ;). 

Alphanova

 

4. EKOLOGICZNE MYDŁO ROŚLINNE (POPULARNE). KOSTKA 100 G, SONETT.

Ekologiczne mydło Sonnett to czwarty produkt jaki dzisiaj polecę – krótki skład, ładny zapach, zero barwników, wypełniaczy, EDTA i wybielaczy. Nadaje się do mycia, prania, nawet włosy wyglądają po nim świetnie. Ceryfikac EcoGarantie i EcoControl. To typowo wegańskie mydło! Cena? Około 5 pln.

EKO CIĄŻA - 4 PRODUKTY KTÓRE POLECAM.

EKO CIĄŻA - 4 PRODUKTY KTÓRE POLECAM.

Jak widzisz można dbać o siebie w ciąży nie używając chemii i szkodzących substancji. Eko ciąża to coraz  bardziej popularne hasło, które ma na celu korzystanie z naturalnych produktów każdego dnia.

Drogeria-Ekologiczna.PL - BetterLand

 

 

(Visited 86 times, 1 visits today)

niekonwencjonalna

Blogerka zmagająca się z edukacją domową, szydełkowaniem, obróbką materiałów wszelkich. Wieczne wsparcie matek mniej i bardziej ogarniętych.

- Twitter - Facebook - Pinterest