NIEKONWENCJONALNA.COM

KOSZULE DO PORODU I KARMIENIA.

Małymi krokami zbliża się TEN DZIEŃ. Dzień w którym na świecie przywitamy kolejnego brzdąca. Wyprawka prawie kompletna z wyjątkiem kilku pozycji. Koszule do porodu i karmienia męczą mnie codziennie. Nie chcę być wyłącznie matką, ubraną w cokolwiek. Dzisiejsze propozycje pozwalają na pozostanie również…kobietą.

KOSZULE DO PORODU I KARMIENIA

 

Na co zwracam uwagę przy wyborze? Przede wszystkim na materiały oraz funkcjonalność – odpowiednie rozcięcia na wyjęcie piersi do karmienia, długość która nie będzie przeszkadzać w czasie porodu oraz późniejszego wstawania do dziecka.

Większość tanich koszul do karmienia niestety nie zachwyca. Wybrane przeze sięgają ceną do 100 pln i będą fajnym prezentem dla samej siebie, jak i dla innej przyszłej mamy.

A co z luksusowymi koszulami za 300 pln? Bardzo chętnie…ale cena większość mam przeraża. Chociaż mają piękne wzory, ciekawy design i nosi je każda znana mama, nie są jednak na kieszeń zwykłej mamy, która milionów nie zarabia.

Najtańszą opcją są jednorazowe koszule do porodu i karmienia. Znajdziesz je między innymi na Allegro w cenie 7 pln. Wyglądem nie zachwyca, ale z pewnością nie będzie Ci żal wyrzucić jej do kosza.JEDNORAZOWA KOSZULA DO PORODU karmienia uniwersaln

A jak Twoja szpitalna wyprawka? Koszula już czeka? Może masz coś innego, ciekawego do pokazania, polecenia?

Koszule do porodu i karmienia już niebawem w mojej torbie – jeszcze się nie mogę zdecydować, która :P.

 

(Visited 95 times, 1 visits today)

niekonwencjonalna

Blogerka zmagająca się z edukacją domową, szydełkowaniem, obróbką materiałów wszelkich. Wieczne wsparcie matek mniej i bardziej ogarniętych.

- Twitter - Facebook - Pinterest