NIEKONWENCJONALNA.COM

MAMA MUMINKA [AMIGURUMI FREE PATTERN]

Muminki od zawsze pojawiały się w moim dzieciństwie. Niebieski domek, fajne rodzeństwo, mama i tata.

Wyrozumiała, kulturalna i zawsze przy garach…

– Nie pozwól mu palić! – zawołał Ryjek. – Ciotka Paszczaka powiedziała, że od tego trzęsą się łapki, żółknie pyszczek i łysieje ogon!

– E tam – odparła Mama Muminka. – Palił całe życie i nie zrobił się ani roztrzęsiony, ani żółty, ani łysy. Wszystko, co przyjemne, jest dobre dla żołądka.

To mówiąc, zapaliła Tatusiowi fajkę i otworzyła okno, przez które powiał lekki wietrzyk znad morza. A potem, pogwizdując, wyszła z kuchni, żeby zaparzyć kawy.

Jeśli chcecie zrobić swoją własną, zapraszam do klikania i pobierania – nieskomplikowana, mięciutka i pocieszna ;). Moomin amigurumi free pattern dla Was, ode mnie ;).

MOOMINS MOM [FREE AMIGURUMI]

FREE PATTERM

Moomin Mom

 

W moim projekcie skorzystałam z włóczki akrylowej (metka gdzieś uciekła) oraz szydełka Clover Japan (o szydełkach niedługo będzie). Wykonanie Mamuśki zajęło kilka godzin. Warto mieć pod ręką…szpilki, igłę do maskotek, porządną nić i bezpieczny klej do oczek lub bezpieczne oczka.

Dajcie znać jak Wam poszło. Koniecznie! 

 

ZAPRASZAM WAS TEŻ NA SWÓJ INSTAGRAM!

[klik na obrazek]
by_Niekonwencjonalna

 

(Visited 896 times, 1 visits today)

niekonwencjonalna

Blogerka zmagająca się z edukacją domową, szydełkowaniem, obróbką materiałów wszelkich. Wieczne wsparcie matek mniej i bardziej ogarniętych.

- Twitter - Facebook - Pinterest

  • dzięki!!! to moja ulubiona bajka!!!

  • kati k

    Mama Muminka zawsze na czasie 🙂 świetna 🙂