NIEKONWENCJONALNA.COM

Szydełkowanie stało się bardzo modne. Co chwila czytam gdzieś „czy trudna jest serwetka na szydełku”? Nie jest. Jeśli znajdziemy odpowiedni wzór, będziemy wiedzieć jak wygląda słupek, półsłupek, oczko ścisłe i łańcuszek, na pewno poradzimy sobie z taką robótką. 

SERWETKA NA SZYDEŁKU – FILM

Znalazłam w internecie prosty filmik, dzięki któremu zrobisz serwetkę dosłownie w moment! Zanim jednak go pokażę, pochwalę się efektami. Czas? 15 minut.

serwetkaa na szydełku schemat

 

Kot popsuł zdjęcie, dlatego zrobiłam jeszcze dwa inne. Włóczka z jakiej korzystałam to Alize Bella, bawełna. Szydełko jak zawsze Clover Japan rozmiar 2,5 mm. Pamiętaj, że tylko w przypadku amigurumi używamy mniejszego szydełka.

 

serwetkaa na szydełku schemat

 

Z racji małego szydełka wyszła mi podstawka pod kubek, ale niebawem wielka serweta zagości na blogu. Filmiku warto słuchać dokładnie – na pewno każdy oglądający będzie mógł popisać się efektem!

serwetka na szydełku łatwa

 

Tu po raz kolejny polecę szydełka ergonomiczne. Zwykłe bez rączki bardzo szybko męczą rękę, a mój „zespół cieśni” jest dość wymagający. Clover kocham całym sercem.

 

https://www.youtube.com/watch?v=umnTorucKzE

Filmik powyżej! Serwetka na szydełku? Czemu nie! Łap, rób i chwal się efektami w komentarzu, a być może kolejne wianki polecą! Bo dlaczego…nie.

 

Pozdrawiam!!!

(Visited 304 times, 1 visits today)

niekonwencjonalna

Blogerka zmagająca się z edukacją domową, szydełkowaniem, obróbką materiałów wszelkich. Wieczne wsparcie matek mniej i bardziej ogarniętych.

- Twitter - Facebook - Pinterest