NIEKONWENCJONALNA.COM

STAR LIGHT SJB-240W – WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA.

Soki to narkotyk w naszym domu. Regularne kupowanie jakościowych soków może jednak wykończyć domowy budżet. Dlatego Arbuz postanowił z okazji Dnia Dziecka zakupić wolnoobrotową wyciskarkę Star Light SJB-240W. Zanim jednam wybraliśmy ten konkretny model, zwróciliśmy uwagę na:

 • moc wyciskarki wolnoobrotowej
 • sposób montażu
 • łatwość w czyszczeniu
 • blokady (co by dziecko paluszka nie wsadziło)
 • hałas
 • cenę

Niestety większość reklamowanych wyciskarek zwala z nóg ostatnim punktem. Sokowirówka podgrzewa owoce, ale jest tańsza. Zdecydowanie chcieliśmy coś…zdrowszego. Cena Star Light SJB-240W oscyluje w granicach 350-400 pln. My kupiliśmy w promocji, która jak widzę nadal trwa – obecna cena na Emag.pl to 249 pln (warto!!!).

Star Light SJB-240W

Wyciskarka wolnoobrotowa Star Light SJB-240W działa w miarę cicho (jest mniej hałaśliwa niż nasz super blender Brauna), posiada fajne akcesoria (wygodne pojemniki na odpady i sok, sitko do oddzielania miąższu, szczoteczkę do czyszczenia). Zapomniałabym napisać o korku! Korek bardzo przydatny jak chcemy szybko zmienić pojemnik na sok.

Wyciskanie soku trwa moment, czyszczenie również – pod bieżącą zimną wodą rozprawiam się z nią w kilka chwil.

Star Light SJB-240W

Zajmuje dużo miejsca wzwyż :D, ale taką właśnie chcieliśmy.

Mega amatorski film przedstawia pracę wyciskarki. Nie będę się kompromitować naszymi okrzykami wojennymi…

Star Light SJB-240W

Spienione jabłko, raz! Wyciskarka STAR LIGHT SJB-240W mnie zachwyciła i zachwyca nadal. Na tą chwilę spróbowaliśmy połączeń klasycznych: jabłko i marchew, jabłko i rabarbar (chociaż tu trzeba się przygotować na wyciąganie upartych włókien podczas czyszczenia), jabłko i mięta oraz opcja wieloowocowa. Może masz idealny przepis na sok, który zwala z nóg? Chętnie spróbuję nowych połączeń :).

Pozdrawiam sokiem i idę…dziergać!

 

(Visited 139 times, 1 visits today)

niekonwencjonalna

Blogerka zmagająca się z edukacją domową, szydełkowaniem, obróbką materiałów wszelkich. Wieczne wsparcie matek mniej i bardziej ogarniętych.

- Twitter - Facebook - Pinterest

 • Super! A ja właśnie miałam zrobić rozeznanie w wyciskarkach obrotowych nie za miliony monet 😉 Dziękuję, że ułatwiłaś mi robotę 🙂

 • Bożena Jędral

  Cena rzeczywiście zachęca do kupna. Warto pić soki, koktajle i woda to u nas podstawa.

 • Uwielbiam soki świeżo wyciskane. Wyciskarka u nas w domu jest często używana 🙂 My mamy z MPM i też jestem bardzo zadowolona.

 • ło jeżu jeżu, ja marzę o tym sprzęcie! Uwielbiam owoce, uwielbiam soki, miałabym świetne przekupstwo dla dzieciaków 🙂